Exkluzívne predáme 1,5 izb. byt s balkónom v Novom Meste, Piešťanská

exkluzívne

119.900,- €

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií)

Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5 izbový byt s balkónom po dávnejšej čiastočnej rekonštrukcii v Bratislave - Novom Meste, Piešťanská ul.
Celková rozloha bytu je 47,32 m2 + balkón cca 2 m2, z toho pivnica je cca 1,5 m2. nachádza sa na 2. poschodí s výťahom v zateplenom panelovom dome obklopeným zeleňou. Byt je v pôvodnom stave s výnimkou vymenených plastových okien, kúpeľne. V byte sa nachádza klimatizácia v obývacej izbe, na chodbe sa nachádza veľký rolldoor. Balkón je z kuchyne, v blízkosti bytu sa nachádza detské ihrisko, veľa zelene, stabilizované sídlisko, kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pred domom - parkovisko. Náklady na jednu osobu cca 130 €/mes.
V dome je nový výťah.

___________________

Cena je vrátane provízie realitnej spoločnosti, v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis našou advokátskou kanceláriou HARGAŠ LEGAL, s.r.o. - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv bez potreby návštevy notára, autorizácia kúpnej zmluvy advokátom, vyhotovenie návrhu na vklad, uhradíme katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností), zápis vlastníckeho práva do 20 dní, uhradíme správne poplatky za originál listu vlastníctva a samozrejme Vám poskytneme i kompletné právne poradenstvo týkajúce sa celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Spolupracujeme s takmer všetkými bankami, takže Vám naviac pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru v prípade Vášho záujmu bezplatne pomôžeme pri výbere najvhodnejšej banky podľa stanovených kritérií ako i následného vybavenia tohto úveru.

Tešíme sa na spoluprácu.

Podrobné informácie

vrátane provízie

2

8

1,5

47.32 m²

45 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

áno - separovaný

áno

áno

spoločné

2 m²

nie

nie

1 m²

áno

verejné

panel

áno

áno

áno

plastové

juhozápadná

sledovať ponuku

0948 522 268

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Nové Mesto
Bratislava - Nové Mesto
Piešťanská
osobné
2-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Jozef Hargaš

Mgr. Jozef Hargaš

realitný maklér

hovorím po slovensky

Telefón: 0948 522 268
E-mail: jozef.hargas@creditors.sk

všetky realitné ponuky makléra

CREDITORS s. r. o.
Laskomerského 6
Bratislava
831 03


Telefón: 02/43640092
Mobil: 0948 522 268
E-mail: reality@creditors.sk
Web: www.creditors.sk