Predaj 1,5 izb. bytu 55m2, čiastočná rekon. Nové Mesto - Šancová ulica

125.000,- €

možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt po dávnejšej čiastočnej rekonštrukcii v Bratislave - Novom Meste, Šancová ul.
Celková rozloha bytu je 55 m2 + pivnica 4 m2. Byt sa nachádza v komplexe UNITAS. Daný do užívania v roku 1931. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou (pred 4 rokmi): zateplenie, nová fasáda, výmena okien, oprava vnútorných schodísk, nové dvere na pavlač, nová strecha, stúpačky, rekonštrukcia pivníc, nove zvody dažďovej vody. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 6. V byte sú vymenené drevené okná, po rekonštrukcii kuchyňa a kúpeľňa. V blízkosti domu sa nachádza Trnavské a Račianske mýto, kompletná občianska vybavenosť, za domom - parkovisko. Mesačné náklady 227€ vrátane energii a TV.

K uvedenej cene bytu bude pripočítaná provízia (2,5%) realitnej kancelárie, v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis advokátskou kanceláriou HARGAŠ LEGAL, s.r.o. - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv bez potreby návštevy notára, autorizácia kúpnej zmluvy advokátom, vyhotovenie návrhu na vklad, uhradíme katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností), zápis vlastníckeho práva do 20 dní, uhradíme správne poplatky za originál listu vlastníctva a samozrejme Vám poskytneme i kompletné právne poradenstvo týkajúce sa celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Spolupracujeme s takmer všetkými bankami, takže Vám naviac pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru v prípade Vášho záujmu bezplatne pomôžeme pri výbere najvhodnejšej banky podľa stanovených kritérií ako i následného vybavenia tohto úveru. V tomto prípade Vám navyše taktiež uhradíme i vypracovanie znal. posudku.

Tešíme sa na spoluprácu.

Podrobné informácie

4

6

2

59 m²

55 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

vaňa

4 m²

nie

verejné

tehla

zariadený

áno

predpríprava

drevené

severozápadná

sledovať ponuku

0903931608

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Nové Mesto
Bratislava - Nové Mesto
Šancová
osobné
2-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Peter Belaj

Mgr. Peter Belaj

Telefón: 0903931608
E-mail: peter.belaj@creditors.sk

všetky realitné ponuky makléra

CREDITORS s. r. o.
Laskomerského 6
Bratislava
831 03


Telefón: 02/43640092
Mobil: 0948 522 268
E-mail: reality@creditors.sk
Web: www.creditors.sk