Na predaj stavebný pozemok 250m2 s projektom chaty, Richňavské jazerá

  • sit SB.jpg
  • ortofoto SB.jpg
  • ortofoto SB2.jpg
  • viz SB.jpg
  • viz SB2.jpg

exkluzívne

18.000,- €

dohoda možná, vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (5 fotografií)

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 250m2, so schválenou investičnou štúdiou rekreačnej chaty, zast. plocha 50m2, obytná plocha 77m2 + terasa 11m2. Prístup na pozemok je po spevnenej, upravenej ceste. Posledný voľný pozemok v okolí, kúsok od jazera Richňava. Pozemok je mierne svahovitý s južnou orientáciou. Na ceste pred pozemkom sa nachádza elektrická prípojka a vodovod, orientačné rozmery pozemku 21m x 12m. Možnosť zväčšenia o obecný pozemok. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite s pekným výhľadom a veľmi riedkou hustotou zástavby, kúsok od rekreačnej chaty Univerzity Komenského. Súkromie zaručené.

Cena je vrátane provízie realitnej spoločnosti, v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis našou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv bez potreby návštevy notára, autorizácia kúpnej zmluvy advokátom, vyhotovenie návrhu na vklad, uhradíme katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností), zápis vlastníckeho práva do 20 dní, uhradíme správne poplatky za originál listu vlastníctva a samozrejme Vám poskytneme i kompletné právne poradenstvo týkajúce sa celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Spolupracujeme s takmer všetkými bankami, takže Vám naviac pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru v prípade Vášho záujmu bezplatne pomôžeme pri výbere najvhodnejšej banky podľa stanovených kritérií ako i následného vybavenia tohto úveru. V tomto prípade Vám navyše taktiež uhradíme i vypracovanie znal. posudku.

Tešíme sa na spoluprácu.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

250 m²

osobné

aktívne

verejný vodovod

230V

žumpa

južná

mierny svah

0903931608

poslať správu

Slovensko

Banská Štiavnica

Štiavnické Bane

 

osobné

Rekreačné pozemky

predaj

logo

02/43640092
0948 522 268
info@novaadresa.sk
www.novaadresa.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Peter Belaj

Mgr. Peter Belaj

Telefón: 0903931608
E-mail: peter.belaj@creditors.sk

všetky realitné ponuky makléra