Na prenájom zariadený 2 izb.byt po rekonštrukcii, Kalvária

  • DSC_0959.JPG
  • DSC_0965.JPG
  • DSC_0955.JPG
  • DSC_0962.JPG
  • DSC_0957.JPG
  • DSC_0969.JPG
  • DSC_0974.JPG
  • DSC_0951.JPG
  • dom.jpg

exkluzívne

500,- €

Zobraziť fotogalériu (9 fotografií)

Prenajmeme dvojizbový zrekonštruovaný byt na Kalvárii v tichej lokalite Nitry, približne 15 minút chôdze od centra mesta. Rozloha bytu je 57 m2. Byt sa nachádza na 1.poschodí, bez výťahu. Je orientovaný na 2 strany, kuchyňa na sever a obývačka so spálňou na východ. V kompletne zariadenej kuchyni sa nachádza rohová linka s veľkým úložným priestorom, chladnička s mrazničkou a jedálenská zostava s rohovou lavicou. Z predsiene sa prechádza do spálne, ktorá je taktiež kompletne zariadená skriňou, manželskou posteľou s novými matracmi. Súčasťou vybavenia obývačky, z ktorej sa vychádza na menší balkón, je rozťahovacia pohovka, komoda, knižnica a TV prijímač.

Kúrenie a ohrev vody je zabezpečený kotlom v kúpeľni. Kúpeľňa je priestranná, vetrateľná, spojená s WC. K dispozícii je aj pračka.

V cene bytu je aj internet a káblová televízia. Pred bytovým domom je možné bezproblémové parkovanie. Dobrá dostupnosť do centra, a dobré dopravné spojenie, neďaleko autobusová a železničná stanica. Bytový dom sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí s množstvom zelene. Je vzdialený len 5 minút pešo od kalvárskeho lesoparku.

Mesačná platba: 500 EUR (350 EUR nájom + 150 EUR energie)
Depozit 500 EUR + provízia pre RK


Voľný ihneď. Vhodné pre pár, poprípade rodinu s jedným dieťaťom. Nie je určené ako ubytovanie pre študentov. Domáce zvieratká nie sú povolené.
Uprednostňujeme dlhodobý prenájom.
Kontakt 0917585055

2 room apartment for rent in Kalvária

Location: Kalvária (Calvary), Nitra

500€ incl. utilities
• rent
• 2 room apartment
• complete renovation

We rent a two-room renovated apartment in a quiet location of Kalvária (Calvary), Nitra, approximately 15 minutes’ walk from the city centre. The area of the apartment is 57 m2. It is located on the 1st floor, without elevator. The kitchen is oriented to the north and the living- and bedrooms are oriented to the east. The fully furnished and equipped kitchen features a spacious corner cupboard set, a fridge with a separate freezer, and a dining table with a corner bench. From the hallway you walk to the bedroom, which is also completely furnished with a large wardrobe, a double bed with new mattresses and bedside tables. The living room, with a small balcony, includes a fold-out sofa, chest of drawers, a library and a TV set.

Self-heating and hot water are provided by a boiler in the spacious and naturally ventilated bathroom. The toilet is a part of the bathroom, so is the washing machine.
The utilities also include internet and cable TV.

The parking is possible right in front of the apartment house.
Good access to the centre, good transport possibilities, in a walking distance from the bus and train stations.
The apartment house is located in pleasant and quiet surroundings with lots of greenery. It is just a 5-minute walk from Kalvária Forest Park.

Monthly payment: 500 EUR (350 EUR rent + 150 EUR utilities)
Deposit 500 EUR + commission for the real estate agency
Available from 1.9.2020.
Suitable for a couple or a family with one child. Not for student accommodation. Pets are not allowed. We prefer long-term rentals.
Contact 0917585055

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

2

2

57 m²

57 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

áno - separovaný

áno

optika

vaňa

vlastné - plyn

áno - 1

áno

nie

tehla

zariadený

áno

nie

plastové

severovýchodná

0917585055

poslať správu

Slovensko

Nitra

Nitra

Jarmočná

 

osobné

2-izbový byt

prenájom

logo

02/43640092
0948 522 268
info@novaadresa.sk
www.novaadresa.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. arch. Jana Balková

Ing. arch. Jana Balková

maklér

Telefón: 0917585055
E-mail: reality.janabalkova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra